Hollóházi szatmári szilva porcelán butykos, matricás, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/de/282-Fernauktion/282.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~13/Hollohazi-szatmari-szilva-porcelan-butykos-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-24-cm~II1457039
1457039
11099
282
Rufpreis:
1 800 HUF 4,88 EUR , 5,63 USD
Beschreibung: Hollóházi szatmári szilva porcelán butykos, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
: vörös_iván