Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 130

Mering Belgyógyászati Tankönyve I. Írták többen. Fordította: Dr. Laufer Lipót. Átnézte és előszóval ellátta: Dr. Báró Korányi Sándor. Budapest, 1913, Franklin-Társulat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött modern félvászon kötés, szövegközti ábrákkal illusztrálva, a borítója kopottas, a gerince sérült, a könyvben számos ceruzás aláhúzással, és lapszéli jegyzettel.
13470.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Went István, Dr. Preisz Hugó, Dr. Sántha Kálmán: Általános kórtan. Debrecen, 1944, M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzővel a címlapon, egy helyen ceruzás-tollas kiemeléssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és nyolc színes táblával illusztrálva. Jó állapotban.
13471.

Rufpreis:
1 400 HUF

13472.

Rufpreis:
1 600 HUF

A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk.: Hollós József, Pfeifer Ignác. Bp., 1907, Athenaeum (A műveltség könyvtára). Kissé sérült, réz rátétes félbőr kötésben.
13473.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

1938 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIV. naggyűlés. Bp., 1938. M. Sebésztársaság. 496 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
13474.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eckhardt Sándor(szerk.): Klinikai onkológia. Bp., 1977, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13475.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pataky-Rozsos-Sárhidai: Légi háború Magyarország felett I-II. 1992, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés papír védőborítóval, jó állapotban.
13476.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Vámossy Zoltán-Dr. Mansfeld Géza: Gyógyszertan orvostanhallgatók és orvosok számára. Bp., 1924, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
13477.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13478.

Rufpreis:
5 000 HUF

A természet világa. 1-8. kötet.  A csillagos ég. I. A légkör. II. A föld és a tenger. III. A föld és az élet története. IV. A kémia és vívmányai. V-VI. A növény és élete. VII-VIII.. Teljes. Bp. 1938- 1942. Egyetemi. 8 db. Aranyozott félbőr kötésben kis kopásoktól eltekintve jó állapotban
13479.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlodéstörténete és földi vándorútja. I-III. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és fia. Kiadói illusztrált, élfestett egészvászon-kötésben, jó állapotban
13480.

Rufpreis:
3 000 HUF

13481.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF