Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 130

13482.

Rufpreis:
1 000 HUF

13483.

Rufpreis:
1 800 HUF

13484.

Rufpreis:
2 000 HUF

13485.

Rufpreis:
800 HUF

13486.

Rufpreis:
1 200 HUF

13487.

Rufpreis:
8 000 HUF

13488.

Rufpreis:
5 000 HUF

13489.

Rufpreis:
2 000 HUF

13490.

Rufpreis:
1 400 HUF

J. D. Ratcliff: Csodák a tudomány műhelyeiben. Bp., 1943, Nova. 253 p. Kiadói félvászonkötésben.
13491.

Rufpreis:
1 000 HUF

13492.

Rufpreis:
1 200 HUF

Róna Zsigmond:  Meteorológiai megfigyelések kézikönyve.  Bp., 1925, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli kopottas félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
13493.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF