31102.
Beendet 280. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.