Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 135

Exner Károly (1850-1919) ~1902. "Elismerés a testi erőnek és ügyességnek / A budapesti VI. kerületi Állami Főreáliskola - a tornaverseny győztesének" kétoldalas Br díjérem, mellszalag nélkül, előlapon a tervező és a vésnök neve, hátoldalon gravírozva. Szign.: Dörre T., Exner K. T:1-,2 kis ph.
31052.

Rufpreis:
2 000 HUF

Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" Br sportérem mellszalagon (34mm) T:2 patina
31053.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Jubilee Cross for Civil State Officials" gilt bronze decoration with ribbon C:XF NMK 270.
31054.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1910. "Nicolas de Genere Huba 1903 / Caput Gloriae Virtus (Legfőbb dicsőség a vitézség)" Br lövészérem füllel, mellszalag nélkül T:2 kis ph.
31055.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 Hungary 1913. "Cantral Assicoation of Hungarian Iron and Metal Workers 1903-1913" bronze oval badge. Sign.: LÁNYI, KLETT ÉS SZEILER (37x57mm) C:XF
31056.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1930-1932. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926" 2db sportérem, egyik ezüstözött Br mellszalagon, másik jelzett Ag szalag nélkül (Ag 21,69g/40mm) T:2,2- patina
31057.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

1930. "Szebb Jövőt / Cs. 1933.IX 3. Sz.T.K. I."  Br díjérem mellszalaggal, "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel. Szign.: Ambrózy S. (41mm) T:2
31058.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930. "A Sportvilág Verseny Díja" Br díjérem mellszalag nélkül (33x33mm) T:2 ph.
31059.

Rufpreis:
1 600 HUF

~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek" Br díjérem, füllel.. Szign.: Boskol L. (41mm) T:2
31060.

Rufpreis:
800 HUF

~1930-1940. "Sancta Maria Általános Iskola és Leánygimnázium" zománcozott tombak (gimnáziumi) és fém (elemi, tű nélkül) iskolajelvények (2xklf) + 1933. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Liszt Ferenc" fém kitűző T:2,2- zománchiba, letört tű
31061.

Rufpreis:
1 000 HUF

1931. "III. Délkerületi Tőr Bajnokság Makó 1931. III. 1." ezüstözött Br díjérem füllel (30mm) + 1936. "Dél Tőrbajnoka 1936" jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, füllel (31,38g/0.800/40mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" aranyozott fém díjérem füllel (35mm) mindhárom díjérem egy tőrvívó hagyatékából T:2
31062.

Rufpreis:
6 000 HUF

Budapest 1934. "Magyar Országos Torna Szövetség" tanúsítványa az 1934. évi Nyíregyházán tartott ifjúsági jelvényszerző versenyen elért teljesítményével a MOTESz ifjúsági bronzjelvényének viselésére jogosult
31063.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF