https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 171

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 oxidáció
1
30522.

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" Br emlékérem (40,5mm) T:2 oxidáció

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Madáchy István 1930. "A Miskolci Kereskedelemi és Iparkamar jutalom érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" Br emlékérem (45,5mm) T:2 kis ph.
1
30523.

Madáchy István 1930. "A Miskolci Kereskedelemi és Iparkamar jutalom érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek" Br emlékérem (45,5mm) T:2 kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,41g/0.835/42,5mm) T:2
1
30524.

Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,41g/0.835/42,5mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Papp László (1947- ) 1992. "Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS" Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina
1
30525.

Papp László (1947- ) 1992. "Magyar Csapat - CITIVS ALTIVS FORTIVS" Ag emlékérem szett (5xklf), magyar sikersportágak; vízilabda, vívás, öttusa, birkózás és férfi torna, díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:2 (PP) kis patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peternák Gusztáv (1928-) 1974. "MÉE Budapest / Esztergom" Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-
1
30526.

Peternák Gusztáv (1928-) 1974. "MÉE Budapest / Esztergom" Ag emlékérem (25,31g/0.800/42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.
1
30527.

Reményi József (1887-1977) 1927. "A Fodor Zeneiskola negyedszázados évfordulójának emlékére / 1903-1928" Br emlékplakett (81mm) T:2 kis ph. / Hungary 1927. "25th Anniversary of the Fodor School of Music / 1903-1928" Br commemorative plaque. Sign.: József Reményi (81mm) C:XF small edge error HP 4433.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina
1
30528.

Sóváry János (1895-1966) DN "Vasas Sport Club" ezüstözött fém emlékérem, hátoldalán gravírozva (50mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-
1
30529.

Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina
1
30530.

Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba
1
30531.

Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 2008. "Molnár József Geol. Mérnök 1918-2008 / A demjéni olaj felfedezője 1952" Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T:1
1
30532.

Tóth Sándor (1933-) 2008. "Molnár József Geol. Mérnök 1918-2008 / A demjéni olaj felfedezője 1952" Br emlékérem eredeti tokban (85mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Várhelyi György (1942-) 1979. "Ünnepi Könyvhét 1929-1979" Br emlékplakett eredeti dísztokban (75-77mm) T:2
1
30533.

Várhelyi György (1942-) 1979. "Ünnepi Könyvhét 1929-1979" Br emlékplakett eredeti dísztokban (75-77mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse