Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1410657
30474
278
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc
1195237
30475
278
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T:2
1430019
30476
278
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem eredeti dísztokkal (70 mm) T:1- apró ph. 1367005
30477
278
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (43mm) + 1983. "1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2
1393443
30478
278
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal + 2010. "Hatvan éves a Katonai Pénzügyi Szolgálat" Br emlékérem (42,5mm) T:BU,2-
1413114
30479
278
34000
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940- ) DN "A Budapesti Műszaki Egyetem emlékérme" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti dísztokban (72mm/0.800/265.34g) T:2
1431221
30480
278
6500
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,28g/0.640/42,5mm) T:PP apró felületi karc
1432717
30481
278
130000
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
1431261
30482
278
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Zrínyi Miklós / Szigetvár (31.40g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat
1351939
30483
278
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25,28g/0.800/42,5mm) T:PP felületi karc
1351942
30484
278
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,28g/0.800/42,5mm) T:1-
1351938
30485
278
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,69g/0.800/42,5mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF