Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 171

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc
30474.

Rufpreis:
1 400 HUF

Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár eredeti dísztokban (94,5 és 95mm) T:2
30475.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem eredeti dísztokkal (70 mm) T:1- apró ph.
30476.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (43mm) + 1983. "1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2
30477.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal + 2010. "Hatvan éves a Katonai Pénzügyi Szolgálat" Br emlékérem (42,5mm) T:BU,2-
30478.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940- ) DN "A Budapesti Műszaki Egyetem emlékérme" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, eredeti dísztokban (72mm/0.800/265.34g) T:2
30479.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,28g/0.640/42,5mm) T:PP apró felületi karc
30480.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (93,27g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (93,75g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (93,53g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (15,69g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (15,48g/0.925) T:PP felületi karc, oxidáció  Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (93,27g+93,75g+93,53g+15,69g+15,48g) C:PP slightly scratched, oxidation
30481.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Csóka Zsuzsa (1962-) DN "Zrínyi Miklós / Szigetvár (31.40g/0.925/42mm) T:PP ujjlenyomat
30482.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25,28g/0.800/42,5mm) T:PP felületi karc
30483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,28g/0.800/42,5mm) T:1-
30484.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Ag emlékérem (34,69g/0.800/42,5mm) T:2
30485.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF