Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (124.41g/0.999/65mm) T:PP
Lapis András (1942-) 1996. "OMÉK '96 Emlékérem a Kiváló Kiállítási Munkáért" jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, készült 40 példányban (100g/0.925/60mm) T:PP karcos felület
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without hallmark, in original case. Sign.: Walter Madarassy (73,52g/70mm) C:AU patina HPII 1633.
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph. Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error HPII 1657