Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 171

Kósa István (1953- ) 2000. "Szent István - Államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem, fa díszdobozban, tanúsítvánnyal (124.41g/0.999/65mm) T:PP
30510.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc, ph.
30511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:2 patina
30512.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lajos József (1936-) 1985. "Hajdú-Bihar Megye - Polgári Védelem fejlesztéséért" egyoldalas Br érem tokban (86,5mm) T:2 ph.
30513.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Lapis András (1942-) 1984. "Kecel újratelepítésének 250. évfordulójára - Patachich Gábor kalocsai érsek" Ag emlékérem (35,16g/0,800/42,5 mm) T:2 ujjlenyomat
30514.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lapis András (1942-) 1996. "OMÉK '96 Emlékérem a Kiváló Kiállítási Munkáért" jelzett Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, készült 40 példányban (100g/0.925/60mm) T:PP karcos felület
30515.

Rufpreis:
12 000 HUF
14

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:PP ujjlenyomat
30516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB (Magyar Külkereskedelmi Bank) Rt." Ag emlékérem eredeti dísztokban tájékoztatóval (31,14g/0.999/42,5mm) T:PP
30517.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) 1982. "Bocskai István / MÉE Hajdú-Bihar Megye" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30518.

Rufpreis:
1 800 HUF

Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:2
30519.

Rufpreis:
1 200 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / Devecska Ferencnek 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött fém kitüntető érem névre szóló gravírozással, eredeti tokban (73,52g/70mm) T:1- patina Hungary 1937. "National Association of Hungarian Applied Artists 1926 / To Ferenc Devecska 1937" Ag or silver plated metal commemorative medallion with engraving, without hallmark, in original case. Sign.: Walter Madarassy (73,52g/70mm) C:AU patina HPII 1633.
30520.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Székesfehérvári Szent István" Br emlékérem. "SANCTO STEPHANO REGI HVNGARIAE - CONDITORI OVS ALBA REGIA / 1038-1938" (76mm) T:2 kis ph.  Hungary 1938. "St. Stephen of Székesfehérvár" Br medallion. Sign.: Walter Madarassy (76mm) C:XF small edge error  HPII 1657
30521.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF