Juwelen

Zahl der Lose: 79

Ezüst(Ag) söprű alakú medál, jelzett, 6,5x1,2 cm, nettó: 3,7 g
19025.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, jelzett, 3x1,2 cm, nettó: 1,6 g
19026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) kulcstartó teniszütő díszítéssel, jelzett, 2,8x4,5 cm, nettó: 18,6 g
19027.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g
19028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) szétválasztható szív medál apró kövekkel, jelzett, 2,4x2,1 cm, br: 2,7 g
19029.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 4x3 cm, 5,5 g
19030.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 50, br: 2,1 g
19031.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) olajágas áttört gyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 3,4 g
19032.

Rufpreis:
1 400 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) áttört gyöngyös szív alakú függő, jelzett, 3x2,3 cm, bruttó: 4,9 g
19033.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) óralánc, jelzett, h: 72 cm, nettó: 25,9 g
19034.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
13

Ezüst(Ag) gyűrű opálos kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,7 g
19035.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, hiányzó kövekkel, jelzett, méret: 56, nettó: 3,5 g
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF