Juwelen

Zahl der Lose: 79

Aranyozott ezüst nyaklánc 0,925 / Gold plated silver necklace 2,6g 76 cm
19013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) gyermek etetőkanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 22,3 g
19014.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Ezüst(Ag) átbújtatós háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 67 cm, nettó: 19,6 g
19015.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) fűszerkanalak párban(2 db), jelzett, 7x1,5 cm, nettó: 8,6 g
19016.

Rufpreis:
2 400 HUF
13

Ezüst(Ag) Walles nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 14,5 g
19017.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fűszerkanalak párban(2 db), jelzett, h: 7 cm, nettó: 11,3 g
19018.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 9,9 g
19019.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) cizellált díszítésű szív alakú könyvjelző, jelzett, 4,3x4,4, nettó: 5,1 g
19020.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) szív alakú könyvjelző, jelzett, 6,3x5,8 cm, nettó: 20,1 g
19021.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 3x1,8 cm, nettó: 1,3 g
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) virágmintás szív alakú függő, jelzett, 3x2,5 cm, nettó: 7,4 g
19023.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) vakoló kanál, jelzett, 6,5x2 cm, nettó: 6,7 g
19024.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF