Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1415317
19013
278
Jewellery
Aranyozott ezüst nyaklánc 0,925 / Gold plated silver necklace 2,6g 76 cm
1429442
19014
278
Jewellery
Ezüst(Ag) gyermek etetőkanál, jelzett, h: 13 cm, nettó: 22,3 g 1429422
19015
278
Jewellery
Ezüst(Ag) átbújtatós háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 67 cm, nettó: 19,6 g 1429469
19016
278
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanalak párban(2 db), jelzett, 7x1,5 cm, nettó: 8,6 g 1429477
19017
278
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) Walles nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 14,5 g 1429472
19018
278
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszerkanalak párban(2 db), jelzett, h: 7 cm, nettó: 11,3 g 1429490
19019
278
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 9,9 g 1429497
19020
278
Jewellery
Ezüst(Ag) cizellált díszítésű szív alakú könyvjelző, jelzett, 4,3x4,4, nettó: 5,1 g 1429499
19021
278
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú könyvjelző, jelzett, 6,3x5,8 cm, nettó: 20,1 g 1429505
19022
278
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 3x1,8 cm, nettó: 1,3 g 1429583
19023
278
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás szív alakú függő, jelzett, 3x2,5 cm, nettó: 7,4 g 1429606
19024
278
Jewellery
Ezüst(Ag) vakoló kanál, jelzett, 6,5x2 cm, nettó: 6,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF