Juwelen

Zahl der Lose: 79

Ezüst(Ag) ovális hullámos peremű tálka, jelzett, 8,2x7 cm, nettó: 28,3 g
19049.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karperec, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, 7x6 cm, br: 49,2 g
19050.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,5gr., jelzett, méret:53
19051.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) nyakkendőtű ametiszt díszítéssel, jelzett, br: 5,7 g
19052.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5 cm, nettó: 6,7 g
19053.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 3,3gr.,  jelzett, 38cm
19054.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst pecsétnyomó. Jelzett, díszített. 9 cm, 32,2 g  / Silver seal maker
19055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) medál, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 4,4 g
19056.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, nettó: 4,6 g
19057.

Rufpreis:
2 800 HUF
10

Ezüst(Ag) szósztartó, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30,6 g
19058.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 Díszes ezüst cukorfogó. Javított. 17 cm  44,9 g
19059.

Rufpreis:
10 000 HUF

1855 Bécs, ezüst fűszertartó. Jelzett, / Vintage silver spice holder. 46,7 g
19060.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF