Juwelen Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1429748
19049
278
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális hullámos peremű tálka, jelzett, 8,2x7 cm, nettó: 28,3 g 1429917
19050
278
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, 7x6 cm, br: 49,2 g 1427107
19051
278
Jewellery
Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,5gr., jelzett, méret:53
1431070
19052
278
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendőtű ametiszt díszítéssel, jelzett, br: 5,7 g 1427267
19053
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5 cm, nettó: 6,7 g 1426578
19054
278
Jewellery
Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 3,3gr., jelzett, 38cm 1431433
19055
278
Jewellery
Ezüst pecsétnyomó. Jelzett, díszített. 9 cm, 32,2 g / Silver seal maker 1427274
19056
278
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 4,4 g 1427278
19057
278
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, nettó: 4,6 g 1431245
19058
278
Jewellery
Ezüst(Ag) szósztartó, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30,6 g 1431428
19059
278
Jewellery
cca 1900 Díszes ezüst cukorfogó. Javított. 17 cm 44,9 g 1431424
19060
278
Jewellery
1855 Bécs, ezüst fűszertartó. Jelzett, / Vintage silver spice holder. 46,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF