Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 172
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
896970
13117
278
Books: Science and technology
1251401
13118
278
Books: Science and technology
Schopenhauer, Arthur: Tanulmányok. Ford. Schmidt József. Bp. 1924. Pantheon. 235 p. Korabeli kartonkötésben.
1362440
13119
278
Books: Science and technology
F. L. Neher: Röntgen regényes élete. Fordította: Fodor József. Budapest, 1942, Renaissance Kiadás. Kiadói félvászon kötés, 288 p. A gerince foltos. A borítója picit kopott, sérült.
1429000
13120
278
Books: Science and technology
Farkas Jenő: Vígjátéktól az avantgárdig. Palamart kiadó, 2010, 221 p. Papírkötés, jó állapot, szerzői dedikációval
1336118
13121
278
Books: Science and technology
1320715
13122
278
Books: Science and technology
Feldmann Sándor: Idegesség és ösztönélet. Tanulmányok a pszichopatologia és sexuálpatologia köréből. Bp. é. n. Novák. 140 p. Kiadói papírkötésben
1219651
13123
278
Books: Science and technology
Lovász Kálmán: Nyomdaipar. Műszaki értelmező szótár. Bp., 1961, Terra. 203 p. Kiadói vászonkötésben.
1217721
13124
278
Books: Science and technology
1220932
13125
278
Books: Science and technology
1054828
13126
278
Books: Science and technology
dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
1017693
13127
278
Books: Science and technology
cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1030788
13128
278
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF