Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 172

13237.

Rufpreis:
1 600 HUF

Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp. (1939) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. 114 szövegközti ábrával. Festett kiadói egészvászon kötésben
13238.

Rufpreis:
800 HUF

Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
13239.

Rufpreis:
1 800 HUF

13240.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF