Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp. (1939) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. 114 szövegközti ábrával. Festett kiadói egészvászon kötésben
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.