Dr. Kapás Sándor: Növényfajták és növénynemesítők. Budapest, 1997, Országos Mezőgazdasági Minősítő Intézet. Kiadói egészvászon borítóban, 412 p. Kapás Sándor által dedikált!
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
Mezőgazdasági Lexikon 1-2. kötet. Szerk.: Muraközy Tamás. A mezőgazdasági szakismeretek gyűjteménye. Budapest, 1898, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kopottas, napszítta egészvászon kötés, a második kötet címlapja szakadt. Jó állapotban.