1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Budapest, 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, intézményi bélyegzővel.