Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

12934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul von Hindenburg. Aus meinem leben. Lipcse, 1920, G. Hirzel. Átkötött kopottas, picit sérült félvászon kötés. Foltos, pár helyen ceruzás aláhúzással. Német nyelven, három kihajtható térképmelléklettel. / Half-linen-binding, in german language.
12935.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes történelem könyvek, 2 db.: Thuróczy János: A magyarok krónikája. Fordította Horváth János. Pro Memoria. Budapest, 1980, Európa Könyvkiadó. Kiadói viseltes papírkötés.  István Király Emlékezete. Budapest, 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
12936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke László: Il diario di uno Studente. Budapest Ottobre-Novembre 1956. Egy diák naplója. Budapest 1956 október-november. Milano, 1957, Longanesi & C. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. / A Student's Diary, paperbinding, in italian language.
12937.

Rufpreis:
1 000 HUF

12938.

Rufpreis:
1 000 HUF

Woytinsky, Wl[adimir]: Die Vereinigten Staaten von Europa. Berlin, 1926, J. H. W. Dietz. Papírkötésben, jó állapotban.; Harvey, James - Hood, Katherine: A brit állam. Bp., 1960, Kossuth. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12939.

Rufpreis:
800 HUF

Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709.  Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
12940.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF