Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Budapest, 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, némileg meglazult kötéssel.
12922.

Rufpreis:
1 200 HUF

12923.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virág Gábor: A kishegyesi iparosság története. Újvidék, 2008, Forum Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
12924.

Rufpreis:
1 000 HUF

Holl Imre: Sopron középkori városfalai III. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 98. évfolyam 1971. évi 1. számából. Budapest, 1971. Tűzött, 20 p. Több szövegközi fekete-fehér fényképpel.
12925.

Rufpreis:
1 000 HUF

12926.

Rufpreis:
1 000 HUF

Barlay Ö. Szabolcs: Prohászka szobor ledöntése 1947. Budapest, 2002, Prohászka Kiadó. Kiadói papírkötés.
12927.

Rufpreis:
1 000 HUF

Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

A francia sárga könyv. Diplomáciai okmányok 1938-1939. A Németország és Lengyelország, Nagy Britannia, Franciaország közötti háború kitörését megelőző események és tárgyalások okmányai. Budapest, 1939, Pápai Ernő műintézete. Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban, a borítója szakadozott és elvált a könyvtesttől.
12929.

Rufpreis:
1 000 HUF

A történelem segédtudományai. Szerk.: Kállay István. Budapest, 1986, Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
12930.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. A dualizmus bukása és a Dunai Egyestült Államok. Budapest, 1918, Uj Magyarország Rt. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, széteső állapotban.
12931.

Rufpreis:
1 000 HUF

Soltész Zoltánné: A Mátyás-graduale. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. 147 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
12932.

Rufpreis:
1 000 HUF

12933.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF