A Magyar Társadalom Lexikonja. Budapest, 1930, Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, 640+82 p. A gerince picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van. Első kiadás!
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
Budapest 1956. Erich Lessing fotográfiái. Írások és visszaemlékezések: Erich Lessing, Fejtő Ferenc, Konrád György, Nicolas Bauquet. Budapest, 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.
Deme Károly: Magyarország helyzete és az európai népek harca. Kolozsvár, 1913, Gámán J., 101 p. Kiadói egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.
Dr. Dobsa László (szerk.): Magyar ipar és kereskedelem. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, 571 p. A gerince megfakult, a kötése meglazult. De ezt leszámítva jó állapotban!
Radnóti István: Az erdélyi magyar falu helyzete, Bp., 1932, K. M. Egy. Ny. 28 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 14.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.