https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 45

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült.  /  18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm
1
11883.

18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. / 18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1818 Buda, Kovalik János (1770-1821) választott püspök aláírása szárazpecsétes okmányon
1
11884.

1818 Buda, Kovalik János (1770-1821) választott püspök aláírása szárazpecsétes okmányon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1823 báró Vásárosnaményi báró Eötvös Ignác  alkancellárnak salgótarjáni tiszttartójától írt levél, melyben felé fennálló tartozásának megfizetését kéri, igen alázatos hangnemben. Egy beírt oldal, hozzá  boríték
1
11885.

1823 báró Vásárosnaményi báró Eötvös Ignác alkancellárnak salgótarjáni tiszttartójától írt levél, melyben felé fennálló tartozásának megfizetését kéri, igen alázatos hangnemben. Egy beírt oldal, hozzá boríték

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1827 Benyovszky János(1756-1827) püspök és Rudnyánszky József (1788-1859) püspök aláírása szárazpecsétes hivatalos okmányon
1
11886.

1827 Benyovszky János(1756-1827) püspök és Rudnyánszky József (1788-1859) püspök aláírása szárazpecsétes hivatalos okmányon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1834 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos,  választott püspök aláírása szárazpecsétes okmányon
1
11887.

1834 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása szárazpecsétes okmányon

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1860 Egy 1850-es Görz-i Börtönkórházi jelentésnek a másolata, a szekszárdi hatóságoknak, okmánybélyeggel, szárazpecséttel, pecséttel, aláírásokkal, az alsó részén kisebb sérüléssel, 35x22 cm.
1
11888.

1860 Egy 1850-es Görz-i Börtönkórházi jelentésnek a másolata, a szekszárdi hatóságoknak, okmánybélyeggel, szárazpecséttel, pecséttel, aláírásokkal, az alsó részén kisebb sérüléssel, 35x22 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1871 Távirat Ballagi Mór (1815-1891) teológus, nyelvész, szerkesztőnek (Protestáns Egyházi és Iskolai Lap) a tiszántúli a szuperintendensi választásáról, Szegedy aláírással, Ballagi Aladár gyűjteményi bélyegzőjével.
1
11889.

1871 Távirat Ballagi Mór (1815-1891) teológus, nyelvész, szerkesztőnek (Protestáns Egyházi és Iskolai Lap) a tiszántúli a szuperintendensi választásáról, Szegedy aláírással, Ballagi Aladár gyűjteményi bélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Divéky Adorján (1880-1965) történész levelezése lengyel.magyar témájú előadásának saját kezű leiratai, székfoglaló beszéde
1
11890.

Divéky Adorján (1880-1965) történész levelezése lengyel.magyar témájú előadásának saját kezű leiratai, székfoglaló beszéde

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1887 Berzencei Festetich kastélyból származó, vasból öntött trófea, melyet feltehetőleg Habsburg Rudolf trónörökös ejtett el, amikor Magyarországon vadászott. Az eredetit elvitte, de a Festetichek kérésére készült másolat belőle. Egy hasonló trófea a berzencei múzeumban is megtalálható. A trófea belső részén a Festetichek leltári száma található. Restaurált.  Vadászattörténeti ritkaság! /  1887 Trophy of Crown prince Rudolf Hapsburg shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. It is made from cast iron and it has the record number of the dukes inside. Stories say that the original of the trophy was taken by Rudolf and the copy was made for the order of count Festetich. Retored. Hunter's relic. 27 cm
1
11891.

1887 Berzencei Festetich kastélyból származó, vasból öntött trófea, melyet feltehetőleg Habsburg Rudolf trónörökös ejtett el, amikor Magyarországon vadászott. Az eredetit elvitte, de a Festetichek kérésére készült másolat belőle. Egy hasonló trófea a berzencei múzeumban is megtalálható. A trófea belső részén a Festetichek leltári száma található. Restaurált. Vadászattörténeti ritkaság! / 1887 Trophy of Crown prince Rudolf Hapsburg shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. It is made from cast iron and it has the record number of the dukes inside. Stories say that the original of the trophy was taken by Rudolf and the copy was made for the order of count Festetich. Retored. Hunter's relic. 27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Irene de Noiret (1896-1984)  magyar származású német kabaré és chanson énekesnő hagyatéka. 15 db tisztelőktől neki írt levél és távirat fellépéseinek különböző helyszíneire.
1
11892.

Irene de Noiret (1896-1984) magyar származású német kabaré és chanson énekesnő hagyatéka. 15 db tisztelőktől neki írt levél és távirat fellépéseinek különböző helyszíneire.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 Franz Sigel (1824-1902): 1848-as német szabadságharcos, később amerikai tábornok és politikus saját kézzel írt levele H. G. Howernek, melyben a Success c. lapban megjelent cikkből kér egy példányt / 1899 Autograph letter of 1848 freedom fighter, Union major general, politican Franz Sigel to H. G. Hower in which he asks for an article published in the Success
1
11893.

1899 Franz Sigel (1824-1902): 1848-as német szabadságharcos, később amerikai tábornok és politikus saját kézzel írt levele H. G. Howernek, melyben a Success c. lapban megjelent cikkből kér egy példányt / 1899 Autograph letter of 1848 freedom fighter, Union major general, politican Franz Sigel to H. G. Hower in which he asks for an article published in the Success

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX.század vége: 8 db rajz, nagyrészt lovaglással kapcsolatosak hártya papíron / Drawings regarding horses and horseriding mostly. 8 pieces 9x9 cm
1
11894.

XIX.század vége: 8 db rajz, nagyrészt lovaglással kapcsolatosak hártya papíron / Drawings regarding horses and horseriding mostly. 8 pieces 9x9 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse