Bücher: Bergsteigen und Wintersport

Zahl der Lose: 36

Maister, Karl - Walder, Josef: Führer durch Osttirol. Glockner-, Venediger-, Schobergruppe, Lienzer Dolomiten. Innsbruck - Wien - München, 1932, Verlagsanstalt Tyrolia. Fekete-fehér fényképekkel. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13081.

Rufpreis:
2 000 HUF

Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13082.

Rufpreis:
2 000 HUF

Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/a köt.: Vom Theodulpass bis zum Schwarzenberg-Weisstor. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Enyhén kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Steiermark, Kärnten, Krain und die angrenzenden Theile von Österreich, Salzburg, Tirol. Graz, 1874, Leuschner & Lubensky (J. Frischauf's Gebirgsführer). Kicsit kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.
13084.

Rufpreis:
2 000 HUF

Niepmann, [Luise]: Der Ortler. Stuttgart - Lipcse, 1905, Deutsche Verlags-Anstalt (Alpine Gipfelführer 3.). Szövegközti térképpel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13085.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gmelch, Joseph: Der Glossglockner. Stuttgart - Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt (Alpine Gipfelführer 8.). Szövegközti térképekkel, fekete-fehér fényképekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13086.

Rufpreis:
2 000 HUF

13087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Heß, Heinrich - Pichl, Eduard: Gesäuse und Ennstaler Berge. Bécs, 1930, Artaria. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
13088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
13089.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fritz Hinterberger: Bergsteigerschule. Wien, cca 1935. Capri & Co.
13090.

Rufpreis:
2 000 HUF

Carl J. Luther: Der Skitourist. München, 1921. J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung,
13091.

Rufpreis:
1 200 HUF

A síelés. Bp. 1926. Stádium. 34 l. Testnevelési utasítás II. rész - Testnevelési és sportágak 8. füzet. Fűzve, kiadói borítékban.
13092.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF