Juwelen

Zahl der Lose: 57

Ezüst(Ag) antik tejmerő kanál, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 72,7 g
19048.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) antik evőkanál, jelzett, h: 22 cm, nettó: 55,5 g
19049.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés  nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g
19050.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst, címeres levélbontó, Ag., nettó: 29gr., jelzett, RAF mesterjeggyel, 19cm / Silver letter openers, Ag, net. 29gr, marked, RAF master's ticket, 19 cm
19051.

Rufpreis:
8 000 HUF

19052.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

19053.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

19054.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Nagy méretű antik ezüst (Ag.) asztalközép, jelzett (Bécs 1854),préselt és kalapált szárral és hullámos peremszélű öblös tállal, nettó: 1720 g, m:50 cm, d:30 cm / Antique silver Aufsatz (Wien 1854)
19055.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50
11

cca 1900 Neorokokó ezüst (Ag.) kandeláber (9 db gyertyacsészével) , jelzett, mesterjeggyel (MG) talpazatán szerelmes pár figurákkal, öntött, nettó:4460g,  m:50 cm
19056.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF