Juwelen Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1401707
19036
274
Jewellery
Ezüst(Ag), halványlila gyöngyökkel díszített nyaklánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,9 g 1401713
19037
274
Jewellery
Ezüst(Ag), szívekkel és gyönggyel díszített bokalánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 22 cm, bruttó: 3,3 g 1401694
19038
274
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás anker nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 7,7 g 1401690
19039
274
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 61 cm, nettó: 16,5 g
1401681
19040
274
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámmintás nyaklánc, jelzett, h: 59 cm, nettó: 13,1 g 1401677
19041
274
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 18,7 g 1401665
19042
274
3400
Jewellery
Ezüst(Ag), kövekkel gazdagon díszített, aranyozott gyűrű, jelzett, méret: 55, br: 9,1 g 1401673
19043
274
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 55,5 cm, nettó: 27,9 g
1401670
19044
274
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos kígyó karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g 1352638
19045
274
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fagylatos kanál, jelzett, mesterjeggyel (VCD), gravírozott címerrel, h:14 cm (2×), nettó:55 g
1401737
19046
274
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) bordázott cigarettatárca, jelzett, 9x6x12 cm, nettó: 107,5 g
1401765
19047
274
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) tálka "1780 Mária Terézia" tallérral, jelzett, d: 9 cm, nettó: 64,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF