Juwelen

Zahl der Lose: 57

Ezüst(Ag), halványlila gyöngyökkel díszített nyaklánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 5,9 g
19036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag), szívekkel és gyönggyel díszített bokalánc, állítható hosszúságú, jelzett, h: 22 cm, bruttó: 3,3 g
19037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) karikás anker nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 7,7 g
19038.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) bordázott figaro nyaklánc, jelzett, h: 61 cm, nettó: 16,5 g
19039.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) hullámmintás nyaklánc, jelzett, h: 59 cm, nettó: 13,1 g
19040.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 18,7 g
19041.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag), kövekkel gazdagon díszített, aranyozott gyűrű, jelzett, méret: 55, br: 9,1 g
19042.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 55,5 cm, nettó: 27,9 g
19043.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) lapos kígyó karlánc, jelzett, h: 18 cm, nettó: 3,9 g
19044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst (Ag.)  fagylatos kanál, jelzett, mesterjeggyel (VCD), gravírozott címerrel, h:14 cm (2×), nettó:55 g
19045.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst(Ag) bordázott cigarettatárca, jelzett, 9x6x12 cm, nettó: 107,5 g
19046.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst(Ag) tálka "1780 Mária Terézia" tallérral, jelzett, d: 9 cm, nettó: 64,3 g
19047.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF