Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A borítója és a gerince kopott.