Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. IV. Felső Ausztria és Salzburg. Budapest, 1889, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A borítója és a gerince kopott.