Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1350244
10240
274
Varga jelzéssel: Kutya. Vegyes technika. papír, keretben, 48×70 cm 1305557
10241
274
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
1305551
10242
274
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm
1346045
10243
274
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buék 1965. Rézkarc, papír, jelzett, hajtott, 13×18 cm
1319309
10244
274
Varsányi Pál (1902-1990): Illés szekerén 1948. Alumíniummetszet, papír, jelzett, 17×12 cm 1400074
10245
274
120000
Vass Elemér (1887-1957): Tájkép. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, festék hibákkal, 50×60 cm
1399897
10246
274
Váczi András(1967-): Bleriot. Rézkarc, papír, jelzett, 16x11,5 cm 1211683
10247
274
13000
1400056
10248
274
50000
Vágó Sándor (1887-1946): Asszonyok a templomnál. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×67 cm
1397636
10249
274
Veress Zoltán (1868-1935): Téli falu. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1400097
10250
274
Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm
1380891
10251
274
Vén jelzéssel: Erzsébet híd a Budai várral. Olaj, farost, 66×73 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF