Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1319285
10228
274
Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
1338955
10229
274
Takács Dezső (1933-): 4 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, 9×17 cm- 17×12 cm
1335663
10230
274
Takács Dezső (1933-): Mindenki boltja. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 13×12 cm
1335496
10231
274
Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
1360997
10232
274
Takács Dezső (1933-): 10 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, különböző méretben, 11x12cm, 17x12cm
1345019
10233
274
Takács Pál (1932-): Halleluja. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×50 cm
1375455
10234
274
Vlagyimir Jevgrafovics Tatlin(1885 -1953): III. Internacionálé Emlékmű rajza, 1919-20. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm 1345236
10235
274
1346034
10236
274
Triert jelzéssel: Forma. Rézkarc, papír, 9×15 cm
1399444
10237
274
Udvardi Gyula(1925-2013): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 30x40 cm
1401860
10238
274
Ugray jelzéssel: Egyedül a parton. Olaj, farost, 25x20 cm
1377205
10239
274
Vadkerty jelzéssel: Vízhordó lány, olaj, farost, fa keretben, 46×58 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF