Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Takács Dezső (1933-): Csillét toló. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 10×17 cm
10228.

Rufpreis:
800 HUF

Takács Dezső (1933-): 4 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, 9×17 cm- 17×12 cm
10229.

Rufpreis:
1 200 HUF

Takács Dezső (1933-): Mindenki boltja. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 13×12 cm
10230.

Rufpreis:
800 HUF

Takács Dezső (1933-): Asztalos. Színes linó, papír, jelzés nélkül. 17×12 cm
10231.

Rufpreis:
800 HUF

Takács Dezső (1933-): 10 db alkotása. Színes linó, papír, jelzett a linón, különböző méretben, 11x12cm, 17x12cm
10232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Takács Pál (1932-): Halleluja. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×50 cm
10233.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vlagyimir Jevgrafovics Tatlin(1885 -1953): III. Internacionálé Emlékmű rajza, 1919-20. Szitanyomat. Készítette 1978-ban 200 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János, Mengyán András és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x66 cm
10234.

Rufpreis:
4 000 HUF

10235.

Rufpreis:
1 600 HUF

Triert jelzéssel: Forma. Rézkarc, papír, 9×15 cm
10236.

Rufpreis:
1 800 HUF

Udvardi Gyula(1925-2013): Asztali csendélet. Olaj, farost, jelzett, 30x40 cm
10237.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ugray jelzéssel: Egyedül a parton. Olaj, farost, 25x20 cm
10238.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vadkerty jelzéssel: Vízhordó lány, olaj, farost, fa keretben, 46×58 cm
10239.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF