Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 308

Olvashatatlan jelzéssel: Átkot szóró. Olaj, vászon, kerteben, 70×55 cm
10264.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Olvashatatlan jelzéssel: Romos házak. Litográfia, papír, 26×18 cm
10265.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. Ofszet, papír, sérült, 26×36 cm
10266.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm
10267.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nagy József könyve. Tus, papír, 16×12 cm
10268.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Tél, színes linómetszet, papír, üvegezett fa keretben, 26×35 cm
10269.

Rufpreis:
1 000 HUF

10270.

Rufpreis:
800 HUF

10271.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Olvashatatlan jelzéssel: Eső után. olaj, vászon, paszpartuban, 23x17cm
10272.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágok, színezett rézkarc, papír, 30x20cm
10273.

Rufpreis:
2 000 HUF

10274.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10275.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF