Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 308
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1369723
10264
274
40000
Olvashatatlan jelzéssel: Átkot szóró. Olaj, vászon, kerteben, 70×55 cm
1339247
10265
274
Olvashatatlan jelzéssel: Romos házak. Litográfia, papír, 26×18 cm
1345813
10266
274
Olvashatatlan jelzéssel: Madarak. Ofszet, papír, sérült, 26×36 cm
1297379
10267
274
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi tógában. Linó, papír, 13×8 cm
1335409
10268
274
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy József könyve. Tus, papír, 16×12 cm 1399265
10269
274
Olvashatatlan jelzéssel: Tél, színes linómetszet, papír, üvegezett fa keretben, 26×35 cm 1319439
10270
274
1295965
10271
274
11000
1397905
10272
274
Olvashatatlan jelzéssel: Eső után. olaj, vászon, paszpartuban, 23x17cm 1397980
10273
274
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok, színezett rézkarc, papír, 30x20cm 1298834
10274
274
1257704
10275
274
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF