Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 328

Zöldi Márton: Nappali komédiások. Színészhistóriák. Képes Hét Könyvtára. Budapest, é.n. , Vári Dezső, 155 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója maszatos, kopott.
13973.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Kiadói egészvászon kötés. Ex Libris bélyegzővel. Első Kiadás!
13974.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Beke Ince Kristóf]: Igaz-e hogy mindenben hátra vagyunk? Békeházi Innocent által megfejtve. Pest, 1838, Reimel József, 4+VI+323+1 p. Első Kiadás. Félvászon kötés. Megviselt állapotban! A borítója kopott. A lapok foltosak. A 139/140 p. között a lap szakadt, hiányos.
13975.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scherz Ede: A rádió humora. Budapest, 1931, Szerző kiadás, 110 p. Kiadói félvászon kötés. Némileg viseltes állapotban.
13976.

Rufpreis:
1 000 HUF

Les Enfants Du Plaisir ou Les Délices De La Jouissance suive des Progrés Du Libertinage. Tome Premier. Paris, 1838, De L'Imprimerie Des Amours, 111 p.+6 t.+86 p+6 t. Korabeli félbőr kötésben, festett lapélekkel. Erotikus francia nyelvű könyvecske, 12 erotikus metszettel illusztrálva. Volt könyvtári példány. A borítója kopottas. / Half leather-binding, in french language, with twelve pieces of erotic engravings. The cover is worn.
13977.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gábor Andor: Tarka rímek vers. 77 vers. Budapest, (1913), Dick Manó. Az eredeti borító megtartásával újra kötve.
13978.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kaffka Margit: Az élet utján. Válogatott gyűjtemény - - régi és legujabb költeményeiből. Budapest, 1918, A Nyugat Folyóirat kiadása.Első kiadás! Újrakötve az eredeti papír borító megtartásával.
13979.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kuliffay Ede(összeáll.): Nemzeti lant. Magyar költők válogatott versei Kazinczytól máig. Pest, 1873, Heckenast Gusztáv. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13980.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hatszáz magyar nemzeti dal szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13981.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bibó Lajos: Vihartvetők. Bp., 1933, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13982.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vachot Imre: Országgyűlési szállás. Eredeti vígjáték 4 felvonásban. Pest, 1844. Geibel Károly. Félvászon kötésben.
13983.

Rufpreis:
3 000 HUF

Benjámin László, Erdődy János, Keszthelyi Zoltán, Pásztor Béla, Rajcsányi Károly, Vaád Ferenc, Vészi Endre: 7 Hang, Bp., (1942.) Horizont,  Színes, kiadói papírborítóban
13984.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF