https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 328
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1247588
13923
273
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: Magyar nyelvvédő könyv. Bp., 1938, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1259754
13924
273
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1131143
13925
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott karton kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1335792
13926
273
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Híres szerelmesek. Budapest, 1902, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1342368
13927
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vinogradov, [Anatolij]: Paganini. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335832
13928
273
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Oswald Spengle: Gép és ember. Egy új életfilozófia gondoltai. Budapesten az 1932. évben. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1340164
13929
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben. 1390411
13930
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Takács Róbert: Emberevők. Fejezetek egy vámpír-, és boszorkányvadász naplójából. Szeged, 2009, Bába Kiadó, 159 p. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! 1390421
13931
273
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Füzesy Zoltán: Ökölország és királyi. Budapest, é.n. (1983),Sportpropaganda Vállalat, 156 p.+60 t. Kiadói papírkötés. Számos képpel illusztrálva. A borítója maszatos.
Das Lot is nicht erreichbar
1393231
13932
273
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Murányi Sándor Olivér: Zordok a székely szamuráj. A szerző dedikációjával. Pozsony, 2012, Kalligram. Kiadói kemény kötésben fedőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1393256
13933
273
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Pál: Journal-in-time él(e)tem. Budapest, 2001, Kortárs Kiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói karton kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1350359
13934
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse