https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 328
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1290698
13827
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nordau Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kulturéletünkben. Ford. Doktor Sándor. Bp. 1913, Politzer. 390 p. A kiadói papírborító hiányzik, a címlap alsó sarka hiányos. A gerincén ragasztócsíkkal rögzítve.
Das Lot is nicht erreichbar
1288735
13828
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, kissé szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1289054
13829
273
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dormándi László (szerk.): Kis enciklopédia - A tudományok és művészetek összefoglalása. Bp., é.n., Pantheon. 710 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1289091
13830
273
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Franz Blei: Die Sitten des Rokoko. München, 1921, Müller. XVI+453 p. 36 t. Kiadói sérült félbőrkötésben. / Half-leather bound, brittled, damaged full gilt spine.
Das Lot is nicht erreichbar
1245860
13831
273
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móricz Zsigmond művei. 8 kötet együtt. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1243114
13832
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. 3. átdolgozott bővített kiadás. Bp., 1947. Athenaeum. 439 p. Korabeli félvászonkötésben. A címlapon tulajdonosi bejegyzés.
Das Lot is nicht erreichbar
1242314
13833
273
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Bp., 1928, Könyvbarátok Szövetsége. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1240699
13834
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Louis Bromfield: Felhők mögött is derűs az ég. Bp., 1947, Nova. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1237738
13835
273
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza. 1319769
13836
273
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sport 1993. Bp., 1994, Magyar Olimpiai Bizottság. Kiadói modern keménykötésben. Számos egészoldalas fotóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1319814
13837
273
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szöllősi György: Puskás. Bp., 2005, Ringier Kft. Kiadói modern keménykötésben, újszerű állapotban. Számos fotóval.
Das Lot is nicht erreichbar
980180
13838
273
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse