Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 289

Nemes György (1910-1998): Nincs Titok. Budapest, 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,338 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
13787.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sipos Gyula (1921-1976): akkor voltunk fiatalok... Emlékezés a Győrffy-Kollégistákra. Budapest, 1981, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói ragasztott papírkötés, 257 p. Győrffy Sándor (1924-1998) történész, Győrffy-kollégista, politikus dedikációjával Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
13788.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nemes György: A királyság nyolcadik jele. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
13789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukácsy András: Felismerem-e Angyal Istvánt? Budapest,1990,Magvető Könyvkiadó. Ragasztott papír, 267 p. A szerző által dedikált példány Jókai Anna részére.
13790.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lengyel Balázs: Két Róma. A szerző által dedikált! Ragasztott papír, 184 p.
13791.

Rufpreis:
1 200 HUF

Láng Tamás: ...ahogy itt lehet...(1978-5738) Budapest, 1991,  Európa-Híd Alapítvány. Ragasztott papír, 125 p. A szerző által dedikált!
13792.

Rufpreis:
1 200 HUF

13793.

Rufpreis:
1 200 HUF

Halász Zoltán, Székely Ildikó: Borkönyv. Budapest, 1989, Agroinform.
13794.

Rufpreis:
800 HUF

13795.

Rufpreis:
800 HUF

Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13796.

Rufpreis:
3 000 HUF

13797.

Rufpreis:
2 000 HUF

13798.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF