Nemes György (1910-1998): Nincs Titok. Budapest, 1970, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,338 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
Sipos Gyula (1921-1976): akkor voltunk fiatalok... Emlékezés a Győrffy-Kollégistákra. Budapest, 1981, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói ragasztott papírkötés, 257 p. Győrffy Sándor (1924-1998) történész, Győrffy-kollégista, politikus dedikációjával Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
Lukácsy András: Felismerem-e Angyal Istvánt? Budapest,1990,Magvető Könyvkiadó. Ragasztott papír, 267 p. A szerző által dedikált példány Jókai Anna részére.
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.