https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 289

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár.  Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.
1
13775.

Vállalkozók évkönyve és címtára 1927 I-II. I. kötet: Óriás Zoltán: Költségszámítás a magasépítésben - Gyakorlati kézikönyv. II. kötet: Címtár. Bp, 1927, Vállalkozók Lapja. 983 p. Kiadói festett, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"
1
13776.

Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.
1
13777.

Géza Groman ottó: Dalol a gép. Versek. Bp. 1941. Pátria. 72 p. Kiadói illusztrált papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.
1
13778.

Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
1
13779.

Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, a Központi Antiquarium pecsétjével. Felvágatlan példány!
1
13780.

Balassa József: Csokonai Budapesten avagy A mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny. 227 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, a Központi Antiquarium pecsétjével. Felvágatlan példány!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.
1
13781.

Nagyiványi Zoltán: Párbaj keleten. Bp., 1940, Révai. Kiadói foltos, kissé sérült papírkötésben, borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp.,  é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
1
13782.

Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.
1
13783.

Benamy Sándor: Válságok évei. Bp., é.n., Epocha. Kiadó papírkötésben. A borítólap Ruzicskay György munkája. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.
1
13784.

Gustave Flaubert: Aszkéta művészet, aszkéta szerelem. Levelek. Bp., é.n., Fővárosi könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötésben. Ívhibás, az utolsó ív a kötet elejére is bekerült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
1
13785.

vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbe vész. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes György (1910-1998): Háló. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,189 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.
1
13786.

Nemes György (1910-1998): Háló. Budapest, 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött egészvászon kiadói védőborítóban,189 p. A szerző általi dedikációval Vas Zoltán (1903-1983) politikusnak, írónak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse