https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 289
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1287378
13763
270
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335845
13764
270
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1253860
13765
270
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1334498
13766
270
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, Statisztikai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1334088
13767
270
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1334108
13768
270
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp. 1939. Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiad. 192 p. 429 p. 48 p. (arcképcsarnok) Kissé laza, kiadói, aranyozott dombornyomásos egészvászon-kötésben. 1334565
13769
270
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1300596
13770
270
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben. 1219018
13771
270
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1251625
13772
270
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
Das Lot is nicht erreichbar
1320697
13773
270
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
Das Lot is nicht erreichbar
1224450
13774
270
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse