https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 289

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.
1
13763.

Iustini Historiarum Philippicarum ex Trogo Pompeio Excerptarum Libri XLIV. Ad Optimorum Librorum Fidem Accurate Editi. Editio Stereotpya. Lipsiae, 1829. Caroli Tauchnitii. Korabeli aranyozottt félbőrkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13764.

Dr. Vajda Endre: A posta története. Bp., 1967, Közdok. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.
1
13765.

A jövő évtized regénye. A Magyar Hirlap újévi ajándékkönyve. Róna Emy avantgard borítójával. (Bp. 1930.) Magyar Hírlap. (Globus ny.) 350 l. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, Statisztikai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13766.

A Magyar Népköztársaság helységnévtára 1973. Bp., 1973, Statisztikai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13767.

Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp. 1939. Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiad. 192 p. 429 p. 48 p. (arcképcsarnok) Kissé laza, kiadói, aranyozott dombornyomásos egészvászon-kötésben.
1
13768.

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp. 1939. Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiad. 192 p. 429 p. 48 p. (arcképcsarnok) Kissé laza, kiadói, aranyozott dombornyomásos egészvászon-kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.
1
13769.

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp., é.n., Lampel. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.
1
13770.

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.
1
13771.

Vikár Béla (szerk.): A magyar népköltés remekei I. Szerelmi dalok. Bp., é.n., Lampel. Korabeli félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.
1
13772.

Temérdek: Költemények. Bp., 1889, Grill Károly. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. Gerincén kisebb sérülés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.
1
13773.

Bodnár László: Az okkultizmus bölcselete. Az okkultizmus bölcselete. Bp. 1929. Neuwald. 240 p. Kiadói papírborítékban. Felvágatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.
1
13774.

Vándor Kálmán: Mea maxima culpa. Bp., é.n., Pantheon. 269 p. Első kiadás! A szerző által dedikált példány! Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse