12299.
Beendet 27. Gross-Auktion
Poster
120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD
cca 1910 Pestvidéki Versenyegylet, lovassport plakát, litográfia, Klösz Műintézet, hajtott, restaurált, 64x96 cm / cca 1910 Pest County Equesterian Club lithograph poster, folded, restored, 64x96 cm