12300.
Beendet 27. Gross-Auktion
Poster
80 000 HUF
216,80 EUR, 250,00 USD
1915 Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt Egylete adománygyűjtő kerti ünnepélylének plakátja, litográfia, Ifj. Kellner Ernő nyomdája, vászonra kasírozva, restaurált, 93,5x62 cm / 1915 Hungarian Red Cross charity event poster, lithography, on canvas, restored, 93,5x62 cm