Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1352638
19072
269
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fagylatos kanál, jelzett, mesterjeggyel (VCD), gravírozott címerrel, h:14 cm (2×), nettó:55 g
1322840
19073
269
48000
Jewellery
Különféle ezüst (Ag.) villák, kanalak, jelzett, mesterjeggyel, néhányon monogrammal, összesen:11db, h:11-18 cm, nettó:474 g
1247598
19074
269
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett, gyűrű mérete: 61, 4,8 g / Silver ring 1358971
19075
269
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó, jelzett, 5x7 cm, nettó: 47,2 g
1358974
19076
269
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, jelzett, m: 6 cm, nettó: 55,3 g 1359073
19077
269
Jewellery
Ezüst(Ag) fűszertartó, jelzett, nettó: 35,6 g 1319026
19078
269
90000
Jewellery
1355225
19079
269
130000
Jewellery
Ezüst (Ag) és ezüst nyelű evőeszközök, jelzettek, 29 db ezüst nettó:1199 g, és 10 db ezüst nyelű bruttó:902 g 986907
19080
269
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm 1338013
19081
269
28000
Jewellery
Arany (Au) gyűrű 14 k, karmos foglalatban, 1 db ovális almandin kő és 3-3 db apró briliáns cca. 0,12 ct, apró felületi hibával, méret: 55, br: 2,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF