Juwelen Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1356403
19060
269
Jewellery
Ezüst glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18 cm /Silver bracelet, Ag, net. 27,2gr, signed, 18cm
1356399
19061
269
Jewellery
Ezüst köves nyaklánc, Ag., bruttó: 5,6gr., jelzett, 41,5cm /Silver necklace,Ag, gross:.5,6 grams, marked, 41,5cm 1356456
19062
269
Jewellery
Ezüst, glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net.:27,2gr, marked, 18cm
1356378
19063
269
Jewellery
Ezüst búzaszem nyaklánc, Ag., nettó: 11,2gr., jelzett, 47cm /Silver necklace, net, Ag..11,2 grams, marked, 47cm 1356458
19064
269
Jewellery
Ezüst, karkötő, Ag., nettó: 8,4gr., jelzett, 7,5cm /Silver bracelet, Ag, net.:8,4gr, marked, 7,5cm
1356462
19065
269
Jewellery
Ezüst karkötő, Ag., nettó: 6,1gr., jelzett, 6,5cm /Silver bracelet, Ag, net.:6,1gr, marked, 6,5cm 1354199
19066
269
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, kulccsal, működik, jelzett, gravírozással, d: 3,5 cm, bruttó: 36,1 g
1355963
19067
269
Jewellery
Pink oplál medál, aranyozott ezüst (Ag.), apró gyémánt kövekkel, bruttó: 11 g 1356009
19068
269
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) medál kővel és apró gyémántokkal, zománc berakással, bruttó:7 g 1355967
19069
269
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál hematit kővel, bruttó: 19 g 1355962
19070
269
Jewellery
Ezüst (Ag.) borostyán medál, bruttó: 11g 1356759
19071
269
Jewellery
Ezüst likőrös pohárka, Ag., nettó:39,1gr., jelzett, 8,5cm / Silver liqueur glasses, Ag, net.. 39,1gr, marked, 8.5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF