Juwelen

Zahl der Lose: 88

Ezüst (Ag) karika markazit szív medállal, bruttó:4 g
19000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany nyaklánc medállal, Au, 9K bruttó:0,9gr., jelzett, 46cm /Gold necklace pendant, Au, 9K, gross: 0,9gr, signed, 46 cm
19001.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst fülbevaló, Ag., bruttó:3,5gr., jelzett/ Silver earrings, Ag, gross. 3,5 gr, marked
19002.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst karlánc, Ag., nettó:2,9gr., jelzett, 17cm/ Silver bracelet, Ag, net. 2,9gr, marked, 17cm
19003.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst nyaklánc köves  medállal, Ag., bruttó:2,1gr., jelzett, 45cm/Silver necklace with stone pendant, Ag, gross:.. 2.1 g, signed, 45cm
19004.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst nyaklánc tétel, Ag., nettó:24,8gr., jelzett, 5db, cca 54cm/ Lot of Silver necklace, Ag, net:.24.8 grams, marked, 5 pieces, approx 54cm
19005.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Aranyozott ezüst (Ag.) medál csiszolt kvarccal (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:10 g
19006.

Rufpreis:
1 800 HUF
20

Ezüst (Ag) nyaklánc , csiszolt Swarovski medálokkal, bruttó:13 g, h:46 cm
19007.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, csiszolt gránátokkal,  bruttó:5 g, h:43 cm
19008.

Rufpreis:
1 000 HUF
22

Ezüst (Ag) nyaklánc, holdkő medállal,  bruttó:5 g, h:43 cm
19009.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst (Ag.) medál rózsakvarccal, jelzett, bruttó: 6 g
19010.

Rufpreis:
1 000 HUF
34

Ródiumozott ezüst (Ag.) fülbevaló és gyűrű, fehér csiszolt topázzal, jelzett, bruttó:14 g
19011.

Rufpreis:
1 200 HUF
36

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF