Juwelen Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1348461
19000
268
Jewellery
Ezüst (Ag) karika markazit szív medállal, bruttó:4 g 1344767
19001
268
Jewellery
Arany nyaklánc medállal, Au, 9K bruttó:0,9gr., jelzett, 46cm /Gold necklace pendant, Au, 9K, gross: 0,9gr, signed, 46 cm 1344642
19002
268
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., bruttó:3,5gr., jelzett/ Silver earrings, Ag, gross. 3,5 gr, marked
1344661
19003
268
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó:2,9gr., jelzett, 17cm/ Silver bracelet, Ag, net. 2,9gr, marked, 17cm 1344734
19004
268
Jewellery
Ezüst nyaklánc köves medállal, Ag., bruttó:2,1gr., jelzett, 45cm/Silver necklace with stone pendant, Ag, gross:.. 2.1 g, signed, 45cm 1344604
19005
268
Jewellery
Ezüst nyaklánc tétel, Ag., nettó:24,8gr., jelzett, 5db, cca 54cm/ Lot of Silver necklace, Ag, net:.24.8 grams, marked, 5 pieces, approx 54cm 1348504
19006
268
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) medál csiszolt kvarccal (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:10 g 1348468
19007
268
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc , csiszolt Swarovski medálokkal, bruttó:13 g, h:46 cm 1348517
19008
268
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc medállal, csiszolt gránátokkal, bruttó:5 g, h:43 cm 1348521
19009
268
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, holdkő medállal, bruttó:5 g, h:43 cm 1348742
19010
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál rózsakvarccal, jelzett, bruttó: 6 g 1348487
19011
268
Jewellery
Ródiumozott ezüst (Ag.) fülbevaló és gyűrű, fehér csiszolt topázzal, jelzett, bruttó:14 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF