Juwelen

Zahl der Lose: 88

Aranyozott ezüst (Ag.) medál tigrisszemmel (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:7 g
19012.

Rufpreis:
1 800 HUF
16

Ezüst (Ag.) fülbevaló csiszolt gránát kövekkel, bruttó:6 g.
19013.

Rufpreis:
1 000 HUF
26

Ezüst (Ag.) gyűrű (2 db) és medál szintetikus kövekkel, jelzett (925), összesen bruttó:11 g
19014.

Rufpreis:
1 000 HUF
30

Ezüst fülbevaló kővel, Ag., bruttó:8,2gr., jelzett/ Silver earrings with stones, Ag, gross. 8,2 gr, marked
19015.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Ezüst csavart nyaklánc, Ag., nettó:6,2gr., jelzett, 44cm/ Twisted silver necklace, Ag, net. 6,2gr, marked, 44cm
19016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó:24,3gr., csak a nyaklánc  jelzett, 45cm/Silver necklace with pendant, Ag, gross. 24,3gr only the necklace indicated  45cm
19017.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst köves gyűrű, Ag., bruttó:1,2gr., jelzett, méret:7/Silver ring stones, base, Ag:.. 1.2 g, marked, size: 7
19018.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag.) színházi tárca, zománc díszítéssel, jelzett, a zománcon apró lekopásokkal, jó állapotban, 12,5×12,5 cm, nettó 123 g /  Silver (Ag.) theatre purse with enamel ornaments, with hallmark, in good condition, 12,5×12,5 cm, net weight 123 g
19019.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag.) katolikus "négy út" medál, hátulján "I am a Catholic, / please call a priest" felirattal, lánccal, jelzett, nettó 6,7 g /  Silver (Ag.) Catholic Four Way Medal, with inscription "I am a Catholic, / please call a priest" on its back, on chain, with hallmark, net weight 6,7 g
19020.

Rufpreis:
1 000 HUF
17

Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 1,8 g
19021.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst (Ag.) fülbevaló pár berakással, jelzett, bruttó 1,7 g
19022.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 2,2 g
19023.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF