Juwelen Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1348396
19012
268
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) medál tigrisszemmel (foglalatban), zománc díszítéssel, apró gyémánt kövekkel, jelzett (925), 5 cm, bruttó:7 g 1348416
19013
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló csiszolt gránát kövekkel, bruttó:6 g. 1348383
19014
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű (2 db) és medál szintetikus kövekkel, jelzett (925), összesen bruttó:11 g 1344639
19015
268
Jewellery
Ezüst fülbevaló kővel, Ag., bruttó:8,2gr., jelzett/ Silver earrings with stones, Ag, gross. 8,2 gr, marked 1344650
19016
268
Jewellery
Ezüst csavart nyaklánc, Ag., nettó:6,2gr., jelzett, 44cm/ Twisted silver necklace, Ag, net. 6,2gr, marked, 44cm 1344718
19017
268
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó:24,3gr., csak a nyaklánc jelzett, 45cm/Silver necklace with pendant, Ag, gross. 24,3gr only the necklace indicated 45cm 1344746
19018
268
Jewellery
Ezüst köves gyűrű, Ag., bruttó:1,2gr., jelzett, méret:7/Silver ring stones, base, Ag:.. 1.2 g, marked, size: 7
1291654
19019
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) színházi tárca, zománc díszítéssel, jelzett, a zománcon apró lekopásokkal, jó állapotban, 12,5×12,5 cm, nettó 123 g / Silver (Ag.) theatre purse with enamel ornaments, with hallmark, in good condition, 12,5×12,5 cm, net weight 123 g 1345283
19020
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) katolikus "négy út" medál, hátulján "I am a Catholic, / please call a priest" felirattal, lánccal, jelzett, nettó 6,7 g / Silver (Ag.) Catholic Four Way Medal, with inscription "I am a Catholic, / please call a priest" on its back, on chain, with hallmark, net weight 6,7 g 1345449
19021
268
Jewellery
Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 1,8 g 1345444
19022
268
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló pár berakással, jelzett, bruttó 1,7 g 1345450
19023
268
13000
Jewellery
Arany (Au.) 14K fülbevaló pár, jelzett, bruttó 2,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF