1912 Marosportus Gyulafehérvér mellett. A 2. és 4. Huszárregiment. Lóusztatás és hídépítés gyakorlása. / 1912 Marosportus Hungarian Hussars practicing brodge building and swimming of horses. 20x16 cm
1909 Hadgyakorlat magyar főtisztekkel: Keresztes, Piller, Szirmay, Pongrácz, Patzak, Hoening. Tetején kissé sérült fotó / 1909 k.u.k. military manoevre with high ranking soldiers. Photo with damage 17x12 cm
Tankönyv az egyévi önkéntesek számára. II. rész: Fegyver- és lőszak. 8.kiadás. Mellékfüzet a II. részhez: Fegyver- és lőszak. 34 ábrával és vázlattal 64p. Kissé megviselt félvászon kötésben
cca 1942 Hans Adolf Prützmann SS főtiszt aláírásával kiadott röplap a keleti fronton, az ukránok részére, melyben csatlakozásra szólít fel / cca 1942 SS Flyer for Ukranians against Russians