cca 1943 A Nemzetiszocialista Német Munkáspárt Chamberlain ellenes kiadványa, papír, 7x10cm, "Der Schuldige!!! Chamberlain" Parole der Woche nr. 47/ Zentralverlag der NSDAP., München./ Anti-Chamberlain publication of NSDAP., München
1909 Dsida Jenő katonai öltözetben, kabinetfotón (Goszleth), az azonos nevű erdélyi magyar költő apai nagybátyja, elesett a galíciai harcmezőkön, 16,5x11cm
1937 Katonai díszfelvonulás III. Viktor Emánuel olasz király budapesti látogatása tiszteletére május 20-án az Andrássy úton. Schäffer Gy. fotószalonból, hátulján pecséttel, feliratozva. 18×11,5 cm.
1909 Tartalékostiszti kinevezés a 10. sz. III. Frigyes Vilmos lovasezredbe, az ú.n. "Vilmos huszárok", más néven "fehérvári huszárok" állományába. Kissé sérült császári szárazpecséttel, valamint az ezred pecsétjével két helyen.