Bücher: Bergsteigen und Wintersport Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1334286
12806
266
Books: Mountaineering and winter sports
Šimko, J.: Horolezecké kapitoly. Liptovský Svätý Mikuláš, 1949, Slovtour. Szakadozott, javított papír védőborítóval, papírkötésben, jó állapotban. 1334626
12807
266
Schmidkunz, Walter: Kletterführer durch die Voralpen. München, 1916, Verlag der Deutschen Alpenzeitung GmbH (Kletterführer der Deutschen Alpenzeitung 1.). Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
1334679
12808
266
Berti, Antonio: Le Dolomiti orientali. Guida turistico-alpinistica. Milánó, 1928, Fratelli Treves Editori (Guida dei monti d'Italia), Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1334744
12809
266
Pfann, Hans: Aus meinem Bergerleben. Stuttgart, é. n., Berliner Union. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
1334710
12810
266
Prati, Pino: Dolomiti di Brenta. Trento, 1926, Arti Grafiche Tridentum (Club Alpino Italiano. Guida dei monti d'Italia: Alpi tridentine). Számos térképmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban. 961349
12811
266
912076
12812
266
1077081
12813
266
1220958
12814
266
1284296
12815
266
1284418
12816
266
1335141
12817
266
Doug Scott: Himalayan climber. A lifetime's quest to the world's greater ranges. Aláírt példány! Illusztrált kiadói karton kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF