Bücher: Bergsteigen und Wintersport

Zahl der Lose: 63

Šimko, J.: Horolezecké kapitoly. Liptovský Svätý Mikuláš, 1949, Slovtour. Szakadozott, javított papír védőborítóval, papírkötésben, jó állapotban.
12806.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidkunz, Walter: Kletterführer durch die Voralpen. München, 1916, Verlag der Deutschen Alpenzeitung GmbH (Kletterführer der Deutschen Alpenzeitung 1.). Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12807.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berti, Antonio: Le Dolomiti orientali. Guida turistico-alpinistica. Milánó, 1928, Fratelli Treves Editori (Guida dei monti d'Italia), Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12808.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pfann, Hans: Aus meinem Bergerleben. Stuttgart, é. n., Berliner Union. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
12809.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prati, Pino: Dolomiti di Brenta. Trento, 1926, Arti Grafiche Tridentum (Club Alpino Italiano. Guida dei monti d'Italia: Alpi tridentine). Számos térképmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
12810.

Rufpreis:
2 000 HUF

12811.

Rufpreis:
800 HUF

12812.

Rufpreis:
1 000 HUF

12813.

Rufpreis:
2 000 HUF

12814.

Rufpreis:
1 000 HUF

12815.

Rufpreis:
1 000 HUF

12816.

Rufpreis:
1 800 HUF

Doug Scott: Himalayan climber. A lifetime's quest to the world's greater ranges. Aláírt példány! Illusztrált kiadói karton kötésben.
12817.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF