Bücher: Bergsteigen und Wintersport

Zahl der Lose: 63

Lammer, Eugen Guido: Jungborn. Bergfahrten und Höhengedanken eines einsamen Pfadsuchers. München, 1923, Bergverlag Rudolf Rother. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
12818.

Rufpreis:
1 800 HUF

Flaig, Walther: Das Gletscherbuch. Rätsel und Romantik, Gestalt und Gesetz der Alpengletscher. Leipzig, 1938, F. A. Brockhaus. Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12819.

Rufpreis:
1 600 HUF

Luis Trenker három regénye: Meine Berger; Berge und Heimat; Berge im Schnee (Berlin, 1935, Verlag von Th. Knaur). Peitler (Palócz) Gyula (1899-1992) orvos, a Magyar Turista Egyesület főtitkára ex libriseivel és tulajdonosi bejegyzéseivel. Vászonkötésben, helyenként foltos lapokkal.
12820.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pfannl, Heinrich: Was bist du mir, Berg? Schiften und Reden. Bécs, 1929, Österreichischer Alpenklub. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12821.

Rufpreis:
1 600 HUF

Whympers, Edward: Berg- und Gletscherfahrten in den Alpen in den Jahren 1860 bis 1869. Braunschweig, é. n., Georg Westermann. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12822.

Rufpreis:
2 000 HUF

12823.

Rufpreis:
3 000 HUF

12824.

Rufpreis:
3 000 HUF

Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12825.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pichl, Eduard: Hoch vom Dachstein an! München, 1936, Verlag F. Bruckmann. Számos fekete-fehér illusztrációkkal. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12826.

Rufpreis:
1 400 HUF

Younghusband, Sir Francis: Der Himalaja ruft. Berlin, 1936, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12827.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fischer, Andreas: Hochgebirgswanderungen in den Alpen und im Kaukasus. Frauenfeld, 1913, Verlag von Huber & Co. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12828.

Rufpreis:
1 600 HUF

Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n. Tolnai. 316 p. 72 t. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
12829.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF