Juwelen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1290882
19049
264
Jewellery
Art deco ezüst zsebóra, Ag., bruttó:20,3gr., jelzett, működik, d:3cm /Art deco silver pocket watch, Ag., gross: 20,3 gr, marked, it works, d: cca 3 cm
1290901
19052
264
Jewellery
Ezüst fedeles zsebóra, kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:30,1gr., jelzés nélkül, működik, d:3,5cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Ag, gross: 30,1gr, without hallmark, operate, d: 3,5cm
1290995
19053
264
Jewellery
Aranyozott ezüst zsebóra, Carl Rehn, Landau, Ag., bruttó:75,8gr., jelzett, működik, hibás számlappal, d:4,5cm /Gold-plated silver pocket watch, Karl Rehn, Landau, Ag, gross:.. 75,8gr, marked, operate, faulty dial, d: 4.5cm
1319842
19061
264
2200
Jewellery
Ezüst fülbevaló és nyaklánc kővel, Ag., bruttó: 8gr., csak a nyaklánc jelzett /Silver earrings with stones and necklace, Ag, gross. 8gr, only the necklace marked 1257846
19062
264
40000
Jewellery
Orosz ezüst (Ag.)kupicás pohár, alján táncoló figurával, jelzett, nettó:59 g. , m:8 cm
1321272
19063
264
Jewellery
Ezüst (Ag.) medál, markazit kövekkel, jelzett (925), bruttó:4 g, h:4 cm 1178877
19064
264
11000
Jewellery
Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
1288444
19065
264
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., nettó:8,9gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet, Ag., net.:8,9 gr, marked, 21cm
1288438
19066
264
Jewellery
Ezüst "pancer" karlánc, Ag., nettó:23,6gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet, Ag., net.:23.6 gr, marked, 21cm
1319740
19067
264
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,1gr., jelzett, 52cm / Silver necklace with pendant, Ag, net., 10,1gr marked, 52cm
1319832
19068
264
Jewellery
Ezüst karlánc kővel, Ag., bruttó: 8,9gr., jelzett /Silver bracelet with stones, Ag, gross. 8,9gr, marked 1319030
19069
264
22000
Jewellery
Intact márkájú, vadász jelenettel díszített duplafedeles ezüst svájci zsebóra. Jól működő szerkezettel, jó állapotban. / Intact Swiss pocket watch 103g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF