Juwelen

Zahl der Lose: 218

Art deco ezüst zsebóra, Ag., bruttó:20,3gr., jelzett, működik, d:3cm /Art deco silver pocket watch,  Ag., gross: 20,3 gr, marked, it works, d: cca 3 cm
19049.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst fedeles zsebóra, kissé repedt számlappal, Ag., bruttó:30,1gr., jelzés nélkül, működik, d:3,5cm / Lidded silver pocket watch, a little cracked clock face, Ag, gross: 30,1gr, without hallmark, operate, d: 3,5cm
19052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aranyozott ezüst zsebóra, Carl Rehn, Landau, Ag., bruttó:75,8gr., jelzett, működik, hibás számlappal, d:4,5cm /Gold-plated silver pocket watch, Karl Rehn, Landau, Ag, gross:.. 75,8gr, marked, operate, faulty dial, d: 4.5cm
19053.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst fülbevaló és nyaklánc  kővel, Ag., bruttó: 8gr., csak a nyaklánc jelzett /Silver earrings with stones and necklace, Ag, gross. 8gr, only the necklace marked
19061.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Orosz ezüst (Ag.)kupicás pohár, alján táncoló figurával, jelzett, nettó:59 g. ,  m:8 cm
19062.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) medál, markazit kövekkel, jelzett (925), bruttó:4 g, h:4 cm
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
19064.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst  karlánc, Ag., nettó:8,9gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet,  Ag., net.:8,9 gr, marked, 21cm
19065.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst "pancer" karlánc, Ag., nettó:23,6gr., jelzett, 21cm/ Silver bracelet,  Ag., net.:23.6 gr, marked, 21cm
19066.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 10,1gr., jelzett, 52cm / Silver necklace with pendant, Ag, net., 10,1gr marked, 52cm
19067.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst karlánc kővel, Ag., bruttó: 8,9gr., jelzett /Silver bracelet with stones, Ag, gross. 8,9gr, marked
19068.

Rufpreis:
2 800 HUF

Intact márkájú, vadász jelenettel díszített duplafedeles ezüst svájci zsebóra. Jól működő szerkezettel, jó állapotban. / Intact Swiss pocket watch 103g
19069.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF