Juwelen

Zahl der Lose: 218

Aranyozott ezüst nyaklánc, Ag., bruttó: 5,1gr., jelzett, 42cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, net. 5,1gr, marked, 42cm
19012.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 7,7gr., jelzett (csak a lánc), 38cm/Silver necklace with pendant, Ag, gr.: 7,7gr marked (only on the chain) 38cm
19013.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst karika-fülbevaló, Ag, nettó: 9,3gr., jelzett, d:5cm /Silver hoop earrings, Ag, net.: 9,3gr, marked, d: 5cm
19014.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 2,1gr., jelzett, 44cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 2,1gr, marked, 44cm
19015.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 21,5gr., jelzett, 48cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 21,5gr, marked, 48cm
19016.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 16,7gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant, Ag. 16,7gr., marked, 40cm
19017.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 6,5gr., jelzett, 52cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 6,5gr, marked, 52cm
19018.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., nettó: 22,8gr., jelzett, 40cm /Silver necklace with pendant, Ag, net. 22,8gr, marked, 40cm
19019.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 9,6gr., jelzett, 39cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 9,6gr, marked, 39cm
19020.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., bruttó: 6,4gr., jelzett, 39cm/ Silver necklace with pendant, Ag, net. 6,4gr, marked, 39cm
19021.

Rufpreis:
800 HUF

14 K arany gyűrű kis brillel 0,6 g / Gold ring with small brill
19022.

Rufpreis:
8 000 HUF
22

Ezüst karlánc és fülbevaló, Ag., jelzett, br., 8,2gr., 17cm / Silver bracelet and earrings, Ag., Indicated, br. 8,2gr., 17cm
19023.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF