Gläser Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1263939
11313
264
Glass-objects
Virágszirmos üvegnehezékek (2db), jó állapotban, m:7 cm 1257042
11314
264
Glass-objects
Festett fekete színű aranyozott tetejű üveg bonbonier, apró csorbákkal, kis kopásnyomokkal, d: 13,5 cm
1257017
11315
264
Glass-objects
Havasi gyopárral díszített kis üvegpohárka "Ischl" felirattal, kopásnyomokkal, kis csorbákkal, d: 4 cm 1257102
11316
264
Glass-objects
Tejüveg váza, kézzel festett ill. matricás, jelzés nélkül, lekopásokkal, kis csorbákkal, m: 26,5 cm
1257312
11317
264
Glass-objects
Érdekes formájú 7up üdítős üveg, m: 45,5 cm
1267205
11318
264
Glass-objects
Kristályüveg tál, apró hibával 25x9cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF