Gläser Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1315937
11253
264
30000
Glass-objects
Moser Karlsbad (Made in Czechoslovakia ) Csiszolt ametisztszínű üveg, palástján savmaratott és políraranyozott frízben harcoló amazonok cca 1920, egészen apró lepattanással a talpán, 14cm 1263882
11254
264
Glass-objects
Dekoratív kiöntő, hibátlan, jelzés nélkül, fújt, m:35 cm
1263923
11255
264
Glass-objects
Dekoratív kiöntő, hibátlan, jelzés nélkül, fújt, m:34 cm
1267102
11256
264
15000
Glass-objects
Valsaint Lambert váza, formába öntött, apró karcolással, jelzett, m:19 cm / Valsaint Lambert vase with a small scratch, signed.
1270812
11257
264
Glass-objects
Muránói kínáló, formába öntött, jelzés nélkül, jó állapotban, 35×30 cm
1149907
11258
264
32000
Glass-objects
cca 1930 Haida kaspó, több rétegű, hámozott, csiszolt, hibátlan, jelzés nélkül / Antique Haida plant pot. Multi layered, flawless. m:21 cm, d:19 cm
1204501
11259
264
24000
Glass-objects
XX. sz, eleje: Moser art-deco likörös üveg, nagyon apró lepattanással, jelzés nélkül, formába öntött / Moser Art Deco nose with minor damage. m:22,5 cm
1270804
11260
264
Glass-objects
Muránói nagy kínáló, formába öntött, jelzés nélkül, jó állapotban, 54×25 cm
1204490
11261
264
Glass-objects
Muránói gyémánt váza, több rétegű, formába öntött, jelzett (Crystal), nagyon apró csorba, m:29 cm
1204460
11262
264
28000
Glass-objects
cca 1920 Haida fedeles váza, kézzel festett vadász jelenettel, formába öntött, jelzés nélkül, hibátlan / Haida hand-painted vase with lid. Hunting scene, m:27 cm
1320676
11263
264
Glass-objects
Muránói díszkiöntő, kézzel festett, plasztikus virágszirmokkal, aranyozott, jelzett, hibátlan, m:40 cm
1285162
11264
264
9500
Glass-objects
Walther gyertyatartó, anyagában színezett, formába öntött, jelzett, hibátlan / Walther glass candle holder m:11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF