https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 262
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
965206
14069
262
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Gerincnél szakadt kívülről.
Das Lot is nicht erreichbar
1223823
14070
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
Das Lot is nicht erreichbar
1223788
14071
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1239238
14072
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1252121
14073
262
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. Korabeli, gerincén sérül egészvászon-kötésben. A szerző aláírásával.
Das Lot is nicht erreichbar
1237672
14074
262
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1237599
14075
262
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., IPKV. Kiadói egészvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1236848
14076
262
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kováts József: Emberek útra kelnek. Bp., é.n., Stádium. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Das Lot is nicht erreichbar
1009151
14077
262
0
32000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!
Das Lot is nicht erreichbar
1133532
14078
262
0
15000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes). A 12. kötet kötése elvált, egyébként a többi jó állapotban. Kissé kopott fűzős borítékban
Das Lot is nicht erreichbar
1114929
14079
262
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Holland, Julian: Szivar enciklopédiája. Szakértő: Neil Millington. Bp., 1998, Glória Kiadó. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1099976
14080
262
0
80000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 86 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 köteten kisebb-nagyobb hibák. Egységes, szép sorozat.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse