Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 262

14045.

Rufpreis:
1 400 HUF

14046.

Rufpreis:
2 800 HUF

14047.

Rufpreis:
1 800 HUF

14048.

Rufpreis:
2 000 HUF

14049.

Rufpreis:
2 400 HUF

14050.

Rufpreis:
4 000 HUF

14051.

Rufpreis:
1 600 HUF

14052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
14053.

Rufpreis:
2 000 HUF

14054.

Rufpreis:
1 000 HUF

14055.

Rufpreis:
1 200 HUF

14056.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF