Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 262
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1219018
14045
262
1219823
14046
262
1221828
14047
262
Erdős Renée: Az új sarj. Bp., 1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Későbbi egészvászon-kötésben.
1222505
14048
262
Navarrai Margit: Heptameron. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben. Számozott (1124.) példány!
1183420
14049
262
1217532
14050
262
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1932. Dante. 359 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Első illusztrált kiadás.
1219420
14051
262
Balassi Bálint összes versei, szép magyar comoediaja és levelezése. Bp., 1974. Helikon. Bibliofil, számozott kiadás. Nyl kötésben, kis kopással
1219478
14052
262
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
1238085
14053
262
Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
1238092
14054
262
1237336
14055
262
1221369
14056
262
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF