https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 262
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1219085
14105
262
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
Das Lot is nicht erreichbar
1235359
14106
262
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szathmári E. Károly: Egyszer hopp, máskor kopp. Szeged, 1896, Szerzői kiadás (Endrényi ny.) 150 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Nagyon ritka kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1235584
14107
262
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Posta képekben. Bp., 1963, Közlekedés és Postaügyi Minisztérium. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Ritka kiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
1233615
14108
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács László: Az Erdélyi Helikon íróinak anthológiája 1924-34. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233566
14109
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kuncz Aladár: Felleg a város felett. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233544
14110
262
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon díszkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233504
14111
262
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dante Komédiája I. kötet: A pokol. Fordította Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. A fordító dedikációjának kézírás-facsimiléjével. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kopottas, sérült félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233034
14112
262
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hittrich Ödön: Római régiségek. Bp., 1941, Kókai Lajos. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1233197
14113
262
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Koczka László: Távbeszélő központok gépesítésének alapelvei. Bp., 1944, KMENY. 70 p. Korabeli félvászonkötésben. Könyvtári példány volt, címlapja hiányzik. Ritka kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1234547
14114
262
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Eötvös József: Költemények, elbeszélések, színművek I-II. (báró Eötvös József összes munkái VI-VII.) Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kissé kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1234601
14115
262
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Eötvös József: Emlék- és ünnepi beszédek. (báró Eötvös József összes munkái VIII.) Bp., 1886, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1234655
14116
262
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
báró Eötvös József: Gondolatok. (báró Eötvös József összes munkái I.) Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse